Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények

Go down 
+8
Rodolfo Valentino
Grey Crawler
Shadow
Steve
Kevin Chase
Panni
Judy Sarnatrina-Skies
Mylo Karem
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 7:03 pm

Kedves Kevin!

Először is a minimum 3000 szó rátok azért nem vonatkozott, mert ti már az átalakítás előtt itt voltatok, és előtted nem egyszer volt olyan, hogy elfogadtunk egy jó előtörténetet, de aztán csapni való munkát csinált(pl úgy gondolta, hogy ő a Vs vad Pokémonban nyugodtan befoghat 2 mondatból Pokémont...)

a Bannolási rendszernél úgy van, hogy én háromszor figyelmeztetem az illetékest, és akkor kap bannt, ha a 3 figyelmeztetés után sem fejezi be a szabályszegést. Így is ott van a korlázotottak csoportja.

Kérném PM-ben azt a linket, meg szeretném nézni.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 7:18 pm

Ezek szerint nem fogalmaztam elég világosan, megpróbálom máshogy.

Jön egy Vendég az oldalra, elolvassa a szbályzatot, látja, hogy 3000 szó a minimum előtöri. Mennyi eséllyel fog beregisztrálni, és játszani?

Lehet, hogy 3x figyelmezteted, de nem feltétlen célra vezető SZERINTEM a bann. Eléggé elrettentő tud lenni, hogy minden vétségért bann jár.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 8:59 am

a minimum 3000 szót nem én találtam ki. én 2000-2500-ra vettem volna.

Lehet, hogy szerinted nem, de én azért csinálom így, nehogy a Mizore(gondolom emlékszel, miket művelt itt és egy másik fórumon) félék nehogy átvegyék a fórum felett a hatalmat, aztán játszhatatlan legyen miattuk.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 10:08 am

A 3000 szó ne vészes igazából, de ha csak 500-al is kevesebb, az még nem baj, de legalább szép tartalmas előtöri legyen. De te se örülnél neki, ha összekapart, rövid, értelmetlen akármivel rukkolnak elő előtörténetként. Én azt mondom, legyen némi izgalom és kreativitás. Ami a bannt illeti, csak akkor bannolunk, ha már századszorra se hallgat az illető a józan észre, és továbbra is zaklatm inket... meg különben is az elég büntetés, ha nincs elfogadva az előtörténet...

Sajnos Mizore fejlődőképessége elérte azt, amit egy normális játékostól elvárnak, sajnos egy oldalon kell játszanom vele. Szerencsére csak ritkán van fennt, mert az ottani két admintól fél és nem mer ott kavarni, mint ahogy itt, a digin és az avataron is tette.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 6:25 pm

3000 szó nem vészes? Átlagban 5-600 szó egy oldal, ami egy könnyed számolás után kiadja, hogy 3000 szó az sacc/kb, 6 oldal. Kérdem én: egy Ryuu féle, vagy egy Penny féle játékos mikor fog 3000 szavas előtörit írni, de még csak 2500 szavas előtörit sem fogsz látni tőle. Félre értés ne essék, nem személyeskedek, az említettek csupán példák, illetve összehasonlításból említettem őket.

Az meg, hogy a Mizora féléktől óvni kell az oldalt, nem biztos, hogy ez a jó módszer erre.
A bannolás még mindig kicsit sok. Akkor ne mehessen küldetésekre, vagy eventre, nem mehet egy ideig teremvezető ellen, nem fogadhat be tojást, mit tudom én. Azért elég sok hely van az el nem fogadott előtöri mellett és után is, hogy szankcionálni lehessen.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 5:26 am

Egyetértek Kevinnel.

Attól, hogy 3000 szóra emelitek a korlátot az Előtörténeteket illetően, senki sem fog jobb eredménnyel produkálni. Ez lett kicsikarva a játékosokból. Ne higgyétek - és ezt nem bántásból mondom - hogy csak 18-20 éven körüliek jönnek ide játszani, ahhoz az FRPG témája nem a legmegfelelőbb. Akkor ha már ennyire növelni akarjátok az itt zajló játékok minőségét, inkább a minimum sorok/szavak számát növelnétek volna. 5 sort bárki ki tud hozni, ami az összecsapottság, elkapkodottság jele.

A Mizore-dologról nem nyilatkozok. Ami múlt, elmúlt, talán nem kéne ennyire szigorúnak lenni, mert egy játékos bunkózott. Nem csak Mizore van a világon.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur
Trainer
Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 84
Registration date : 2012. Aug. 06.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 11:31 am

Támogatom. A minőségre érdemes lenne hangsúlyt helyezni. Attól hogy egy szöveg rövid, attól lehet még egy remek kis szösszenet, ahogy egy több kötetet regény sem érhet annyit mint egy tekercs WC papír. (bocs ha erős volt)
Talán némi plusz kezdőtőke ösztönzően hatna az újakra. Legyen egy minimum, ami egy átlagos előtöriért jár, és ha egy előtörténet igazán jóra sikerül, kap valami apróságot.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 1:57 pm

Nos, akkor az előtörténet elvárásait megrövidítem egy kicsit, ha már megszavaztátok. Smile

Aki csak 4-5 sort tud írni, az az ő problémája. Ezen nem fogok szigorítani.

Mordon: Sajnálom, de előtörténethez nem osztogatunk jutalmakat, azt csak elfogadni tudjuk. Elég sokat lehet nyerni kalandozásokkal, eventekkel és decemberben bekövetkező adatlap értékelésekkel. A kvíz jelenleg szünetel, de a következő évben az is vissza fog térni. Mint mindenki tudja, azon is sokat lehet nyerni, a fődíj meg mindig egy megszabott szintű pokémon. Persze a BZ-ben is tudsz szerezni értékes kis pontokat, ha gyakran vezeted le (event alatt ez tilos, csak elvonná a figyelmedet. Ebbe a hibába két ember már beleesett, neveket meg nem mondok). Remélem, megértetted, hogy miért nem ösztökélhetjük az újonnan érkezőket már egyből értékes jutalmakkal...
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 5:56 pm

Eszembe jutott egy ötlet: avatárfoglaló. Szerintem hasznos: számon lenne tartva, ki milyen animéből, mangából vagy bármiből vette az avatárját. ABC listázás alapján lehetne megcsinálni és nem is olyan bonyolult.
Vissza az elejére Go down
Lilly
Pokemon Force tag
Lilly


Hozzászólások száma : 54
Registration date : 2011. Oct. 26.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 22, 2012 7:19 am

hmm, én nem is tartom rossz ötletnek:)
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 25, 2012 11:58 am

Nem támogatom az ötletet, mert egyrészt kissé nem fair másokkal szemben, másrészt nincs kedvem avatar-engedélyesdihez, harmadszor meg nem tudok ilyen jellegű dolgot bevezetni.
Mi értelme lenne ennek egyáltalán?
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 26, 2012 7:39 am

Miben ne lenne fair? Minek ehhez engedélyt kérni? Szerintem egyáltalán nem érted, amit mondok. Az egész arról szólna, hogy elkerülnénk az ugyanazzal az avatáralannyal rendelkező játékosokat. Lehet, hogy nem nézi meg mások avatárját és pont ugyanazzal akar indítani. Ez egy lista, amit általában ABC sorrendben szoktak szedni. A karakter nevei mellé az adott anime címét és az alany nevét szokás írni. Ennyi az egész, semmi extra.
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:09 am

Spoiler:

Lehet, hogy már szó volt erről, sőt egészen biztos vagyok.

A legendások efféle korlátozását én nem - és szerintem más sem - tartja remek ötletnek. Az úgy rendben van, hogy a régió összes jelvénye, pokémon mester cím és a többi, ahogy zölddel le van írva. Amit nem értek: a legendás csak a vele egyrangú legendással csaphat össze. Nem úgy van, hogy mindegyik legendás egyenrangú egymással? Ráadásul a legendás pokémon nem lóghat a játékossal. Ha nagyon szeretnék példálózni, a pokémon filmekben, de még részekben is látható volt, hogy a legendások előszeretettel maradtak az embereik/trénereik társaságában, pl. Tobias Darkraia vagy Latiosa, de még az Igazság/Ideálok hősei is. A csatákat leszámítva szerintem lehetne általános pokémonoknak kezelni.
Amit nagyon röstellek, az az egyes legendás pokémonok blokkolása. És ebben az a szörnyű, hogy tényleg a játékok alapján kell ítélkezni. Láttam, hogy pl. a 3 kardforgatót (Cobalion, Virizion, Terrakion) le lett törölve a listáról. Ez szép és jó, de lehet, valaki másnak például Mewtwo tetszik meg és annyira szeretné, hogy bármit megtenne érte. Már ott akartam mondani, hogy amikor Cobalionék is tiltottak voltak, mennyire jó lehet azt úgy kijátszani, ahogyan egy olyan pokémon bizalmát kell elnyeri (ráadásul legendás pokémon), aki valamiért utálja az embereket vagy éppenséggel egy másik dimenzió lakója, mint Giratina vagy Arceus. Az adminnak is sok ihletet adhatna, ha egy játékossal éppen kijátssza ezt a sztorit. A bulbapedia esetleges téves hipotéziseire alapozva a játékosok keze nagyon is meg van kötve és így nem tudnak választani a fennmaradóak közül. Legalább ennyiben hadd legyen meg az örömük, hogy kedvenc élő legendájukat a maguk mellett tudhassák.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:14 am

Annyit hozzá tennék még, hogy tudtommal a FireRed és a LeafGreen játékokban lehetőség volt Mewtwo befogására (és ha jól emlékszem valahol a 4-es előtti barlangban volt megtalálható, de ez nem annyira lényeges). Egyébiránt pl Giratina, vagy Arceus, akik nem bírnák sokáig a mi síkunkon...nem a legjobb ötlet, ha már eleve egy alterverzumot hoztatok létre.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 9:49 am

Figyeljetek, és ne haragudjatok, de ezt nem én találtam ki:S én szívesen kivenném, de akkor Judy megharagudna, mert az sem tetszett neki, hogy új csapatokat alkottam meg(néha úgy érzem, hogy nem nagyon csinálhatok az oldalon semmit Admin létemre...:S).

De ha vigasztal, a 6. Generáció Pokémonjaiból(ha olyan szerencsénk van) nem lesz egy legendás sem tiltva.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 10:21 am

Félre értés ne essék, nem azt mondtuk, hogy megint tegyél hasonlót, csupán rávilágítunk egy olyan dologra, mely felesleges és elég sok játék lehetőséget elvesz az oldalról, nem beszélve arról, ha pl Mewtwo-hoz, vagy Giratina-hoz van egy jó ötleted, hogy hogyan szegődhet egy játékos mellé, illetve mi kell a játékostól, hogy elnyerje a bizalmát, nem tudod lemesélni, mert tiltó listán van. Pedig lehet, hogy elég epic-re sikerülne, és tényleg egy élvezetes kaland lenne.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 2:54 pm

Dupla post, bocsi.

Nem akartam az edzőterem topicot tele offolni, így ide írom: Ryuu, a postod kb kicsit felesleges. Az eventes korlátozás azért él, mert korábban volt rá példa, hogy mindenhova írtak, csak eventre nem, BZ mellett elfelejtődött, ilyesmi. Hírekben vagy Szabályokban benne van amúgy ez is.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: