Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények

Go down 
+8
Rodolfo Valentino
Grey Crawler
Shadow
Steve
Kevin Chase
Panni
Judy Sarnatrina-Skies
Mylo Karem
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 9:05 pm

Na ez az Ötletek topic szépen gúnynévenXD
Itt megoszthatjuk a véleményeket és ötleteket ajátékkal kapcsolatban. Először is mielőtt nagyon belelendülnél kedves Mylo Karem. Nem tartom jó ötletnek a városonkénti bontást.
Indokom:
Egyrészt így sokat kell mászkálni és külön játszódhatnak a történetek két külön egymástól elvágott fórumrészen, emiat tmíg az egyikben részt veszel nehezebb figyelni a másik helyen történő eseményeket.... meg pl mi van ha vagyunk 2-en és az egyikünk úgy dönt, hogy Twinleafben kezd és ott kezdi el a történetét a másik meg Sunyshore-on.... akkor mindkettő egyedül irogat majd a két külön fórumrészen, egészen addig míg el nem indulnak egymás felé, de akkor minden témába szép sorba be kell írogatniuk mire végre összefutnak vhol...

Javaslatom:
én régen a fórumSZJ-ket egy topicban játszottam a többiekkel.. szal Lényegtelen, hogyki hol volt, de legalább egy témába írtuk és így láttuk a másikat is mi történik vele. Meg nálunk volt némi szabályféle rend arra, hogy egymás után kétszer ne írjon ugyanaz, tehát mindig vártunk míg vki más ír a témába.
Mi anno asszem úgy kezdük egy szj-t, hogy megnyitottuk a témát(tehát én régen olyan fórumon játszottam ahol egyszerre több animéről volt szerepjáték pl: Slayers SZJ, Megaman SZJ, Pokémon SZJ, Evangelion SZJ, stb.) és a témába beírtuk a karink adatlapját, majd kezdük egy jelenettel pl:

(Itt adatlap, név meg kinézet meg stb rövid előtörténettel)
*egy sötét alak lovagol az erőben*
~Már mindjárt ott vagyok.... ~

[erre aztán a következő játékos már úgy írt be hogy a történethez kapcsolódjon: ]
(adatlapja neve stb szintén)
*hirtelen egy csuklyás tolvaj jelenik meg a lovas előtt az úton*
- MEgállj!

[és akkor ők ugye már egymással tudtak játszani.
ha emelett vki akart egy másik helyszínen történést kifejezni akkor szépen leírta: ]

*Kicsivel messzebb egy tisztáson Gabriella épp piknikezik*

és innentől a korábbi két szereplő eldönthette, hogy elindítja-e vmi úton módn abba az irányba a karakterüket, vagy saját sztorijukat élik tovább, és majd ha Gabrielle úgy gondolja bekapcsolódik valahogy.

Na most erre Misty felvettette, hogy kicsit sokat kéne várni, ha pl 4-5 játékos játszana míg mindenki írna és újra sorra kerülhetne az adott ember.
nem volt kötelező megvárni hogy mindenki írjon. Smile
hanem az volt a ényeg, hogy legalább 1 ember írjon mielőtt te írsz. Szal ha épp ketten voltak online, ők ketten írkálhatták az egymással kapcsolatos történetüket vagy párbeszédüket,
de persze ügyeltek arra, hogy a környékükön ott van a többi játékos karaktere is, csak épp nem szólnak a jelenlegi párbeszédbe bele. (tehát míg a 3. mellettük levő ember offline addig nem robban fel az egész terület, mert így az offline emberke nem tud reagálniXD)

Tehát én ezt a fajta SZJ-t támogatnám, mert sokkal könnyebben nyomonkövethető, mintha 5-6 városonkénti külön fórumban játszódna a történet.

Misty ötlete még az volt ehhez, hogy idézet msnből:
Idézet :

Misty üzenete:
és mi lenne, ha mondjuk darabokra szabdalnánk a pokémon világot. külön-külön fórumba lenne mondjuk a földrészek
meg külön fórumuk lehetne a gonosztevőknek
bagszi/Shinshi üzenete:
az viszont nem rossz ötlet
pl a gonoszoknak külön lenne egy rádióadás fórumuk ahol egymással tarthatnék a kapcsolatot és azt csak az adott csapat gonoszai érhetik el így a többi szereplő nem tudja elolvasni a gonosz terveiket.
meg ugye az se hülyeség ha a kontinensek külön vannak, mert pl akik johtoban küzdenek épp nem kell zavarják azokat akik sinnohban vannak
de itt kérdéses, hogy leszünk-e ennyire interkontinentálisak játék téren:D
Vissza az elejére Go down
Mylo Karem

Mylo Karem


Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2009. Mar. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Bárhol...

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 3:27 pm

Nem rossz javaslat, és én is gondolkoztam már rajta. Habár ezt MSN-en is meg lehetet volna beszéln Very Happy
Szóval, ha valakin TwinLeaf faluban van, és át akar menni a szomszédos faluban, akkor nem szükséges egyből az útra írni, hanem írhat egyből a kiszemelt cél helyiségre, DE a post-jában benne kell lenni az útjának a leírása! Így az egész meg van rövidítve és a játékosnak is könnyebb áttekinteni a történetet. Smile Legalábbis mi anno így oldottuk meg Very Happy
Remélem, így megfelel! Wink
Vissza az elejére Go down
https://pokemonhun.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 7:30 pm

Oké, ha ennyire ragaszkodsz hozzá tőlem lehet így, de továbbra is fenn tartom, hogy sokkal egyszerűbb volna nagyobb térségbontásban nyomonkövetni az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeKedd Márc. 31, 2009 6:52 pm

Kicsit mintha leálltunk volna...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2009 11:41 am

Nekem is feltűnt Rolling Eyes

Több tőkét kell bevonni, ezért beinjektálom az oldalba két moditársamat, ők majd feldobják, ez garantált.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2009 9:01 pm

Esetleg regizhetnének és mindeki irathan végre adatlapot..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2009 4:24 pm

Én azt ajánlom, hogy Bagszi reklámozz a bagszipokén. ze szerintem fellendítené a dolgot.




Am bocs hogy még nem írtam előtörit, de nem nagyon van rá időm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 11:00 am

Sziasztok arra gondoltam a Martba hogy lehetnének kövek pl villám kö és az ára pl egy olyan kö mint a villám fü stb 1000 yen de mint mondjuk az oval stone 1500 stb..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2009 4:55 pm

Készen van. Remélem megfelel az elvárásoknak. Smile
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2009 8:53 am

Egy kicsit meg kéne változtatni a fórum színét feketéről valami más világosabb és paszolóbb színre. Mondjuk legyen kék (olyan kék, mint most a sávok), és a betűk meg feketék legyenek, hogy könyebben ki lehessen olvasni a cuccokat.
Hogy jobban feldobjuk a fórumot, legyenek eventek! Pl Fun Event, amin vicces dolgokat kell csinálni, vagy valami vizsga, vagy Pokémon Ligás. A Narutós RPG-n épp holnaptól lesz chunnin vizsga. (Szal' emiatt nem biztos, hogy tudok ezzel az oldallal is foglalkozni addig, de megpróbálom a lehetetlent.^^")
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2009 11:45 am

[quote="Judy"]Egy kicsit meg kéne változtatni a fórum színét feketéről valami más világosabb és paszolóbb színre. Mondjuk legyen kék (olyan kék, mint most a sávok), és a betűk meg feketék legyenek, hogy könyebben ki lehessen olvasni a cuccokatquote] Szentem jo a fekete
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2009 12:36 pm

Sztem is jó a fekete szín, ami meg a versenyeket és a többit illeti, sztem jó ötlet, idővel lesznek azok is. Csak még eléggé az elején tartunk...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Jún. 12, 2009 12:35 pm

Olvasgattam a fórumon a hsz-eket, megnéztem a játékosok adatlapjait és feltűnt, hogy majdnem az összes régióból vannak jelvényeik. Nekem egy kicsit furcsa, hogy kezdem Hoenn-ben átruccanok Shinnoh-ba egy-két jelvényért és vissza. Nem akarok senkit megsérteni, pusztán csak úgy gondolom korlátozni kéne a régiók közti átutazást időben(1 hónapra gondoltam). Remélem az ötletem nem talál süket fülekre, tessék megfontolni átgondolni és válaszolni.

Benji
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Jún. 12, 2009 1:07 pm

Benjaminal egyetértek, habár mostanában én is sokat járkáltam régiók közt. Az egy hónap szerintem kicsit sok, legyen 3 hét, és akkor az illető adatlapján tüntesse fel, hogy mióta van egy régióba. Vag yez így túl hülyeség?
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Jún. 12, 2009 1:18 pm

legyen a régiók közötti út 3 hét, az jó, viszont, hogy írja le az adatlapjába, mióta van a régióban, hülyeség.

Szóval a 3 hetesre szavazok

EDIT: Vagy 2 hét

Viszont úgy gondoltam a sok olyan regizett miatt, akik csak regiztek, de nem vannak itt, hogy kb két hónap múlva törölhetnénk őket
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 9:25 am

En inkabb a masfel hetet valasztanam. A 2-3 het is nagyon sok szerintem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2009 10:29 am

Kedves mindenki!(főleg a staff)

Én nem az utazási időre mondtam az 1 hónapot. Én azt mondtam, hogy egy régióban kalandozzon annyit egy karakter és utána ha úgy akarja átmehet egy jelképes idő alatt(magyarul leírja, hogy felszáll egy szállítóeszközre, és pl: 2-3 órával később már a másik régióban postol). Én így értettem, az 1 hónapos utazási idő az ember életkedvét is elvenné Very Happy

Az éterből kiszáll és további jó játékot kíván mindenkinek:
Benji
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 2:17 pm

Van egy ötletem:

"Mostantól ha egy pokémon nevénél két-három színt láttok, akkor azt jelenti, hogy azoknál a pl fehér-kék-zöldnél a pokémon lehet lvl 5, 8 vagy 13. DE a szabályokat a színeknél BE KELL TARTANI(pl Buneary nevében van(még nincsXD) zöld, viszont ha nincs meg az illetőnek 2 jelvénye, felejtheti, hogy 13-as Buneary-t szerezzen)!"

mit szóltok?


A hozzászólást Panni összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 24, 2009 2:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 2:21 pm

Az ötlet nem is olyan rossz, csak mét átgondolgatom egy kicsit.^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 3:18 pm

Nekem is bejön az ötlet, de lenne ugyanehhez a színes dologhoz valami. A vulcan zone-nál is és a Cave zone-nál is elkapható Gible. Az előbbinél barna színű tehát 6 jelvény után lv.31-en foghatod el, az utóbbinál pedig fehér(jelvény nélkül elkapható lv5) ugyanitt elkapható Gabite is kék színnel jelölve. Ez hiba, mivel Gabite-ot ITT nálunk lv.8-on lehet elkapni pedig csak lv.24-en alakul át. Az eltérés oka egyszerű. a két zone-t más-más ember készítette el. Magyarán az ötletem az lenne, hogy nézzük át a zonákat és ahol kell javítsunk.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeSzer. Jún. 24, 2009 3:23 pm

Rendben! Belegyezem!
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 12:43 pm

Srácok, szerintem valamit csinálnunk kéne a pénzes dologgal. Ki kellene találni valamit úgy, hogy ne csak a teremedzőnél, hanem valahol máshol is lehessen pénzhez jutni. (Mi van, ha a jövőben valamelyikünk végig megszerzi az összes jelvényt, de aztán egy árva fityingje?)
Ezzel kapcsolatban még bankot is ajánlom, amibe befektetsz annyi pénzt, amennyit adsz, aztán havonta kamatozik.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimePént. Jún. 26, 2009 1:46 pm

És az én ötletem hogy tetszik?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeKedd Dec. 29, 2009 7:29 pm

Helló

Arra gondoltam, hogy lehetnének karakter bónuszok is, már, mint hogy ha valaki nagyon jól játszik az kaphatna híresebb karaktereket az animéből mint például Brok, Ash vagy esetleg mellékszereplőket, mint Oak professzor vagy Joy nővér.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitimeVas. Jan. 03, 2010 8:23 pm

Sajnálom, de ezeket a szereplőket, csakis-csak a modik vagy az adminok használhatják.Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: