Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények

Go down 
+8
Rodolfo Valentino
Grey Crawler
Shadow
Steve
Kevin Chase
Panni
Judy Sarnatrina-Skies
Mylo Karem
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 2:19 pm

Sziasztok most hogy megjelent ez az uj dizájnja a phunnak szerintem jobb volt a fekete kinézet de a háttér ettöl függetlenül nagyon szép és boldog szülinapot a phunnak:D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 4:01 pm

Lehet , hogy nem adhatok ötletet eventbe de azért elmondom.Mi lenne ha rendeznénk , rendeznétek szépségversenyt , mint a rajzfilmben.Lehet ribbonokat gyűjteni.A játék meg két részből állna.1. részben be lehetne küldeni képeket a versenyző pokémonjáról , azt lehetne pontozni.A 2.részben meg lehetne írni fogalmazást , amiben mindenki profi az oldalon.A két forduló pontjaiból megkapnánk a verseny erdeményét és talán a 3 dobogós kaphatna jutalmakat.de azt majd ti eldöntitek.remélem adtam vmi ötletet.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 4:54 pm

Nos, Pannival mi is gondoltunk már rá, hogy majd ilyet is el kéne egyszer indítani.
Csak az a baj, hogy ehhez még túl kevés a játékos és a staff is rajtunk kívül afk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 5:21 pm

ja.akkor nem szóltam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 6:35 am

Szerintem lehetne csinálni egy banner versenyt. De lehetne indítani akár bármilyen képszerkesztő, történetíró versenyt/topicot stb.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Steve
Trainer
Steve


Hozzászólások száma : 347
Registration date : 2011. Jul. 17.
Kor : 28

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 12:43 pm

Én arra gondoltam,hogy lehetne Move tutor is az oldalon ha megoldható.És mondjuk egy hónapban egyszer lehet támadást tanítani nála.
Vissza az elejére Go down
http://dialga.gportal.hu
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 6:03 pm

Kevin, Steve:

Jó ötlet, majd megbeszélem Judy-val is.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 11:27 am

Megbeszéltem a Move Tutor-ost Judy-val: Felesleges lenne, mert így is több lehetőség van támadás szerzésre.
Vissza az elejére Go down
Steve
Trainer
Steve


Hozzászólások száma : 347
Registration date : 2011. Jul. 17.
Kor : 28

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 11:28 am

Rendben,azért köszönöm :3
Vissza az elejére Go down
http://dialga.gportal.hu
Shadow
Trainer
Shadow


Hozzászólások száma : 241
Registration date : 2011. Jul. 26.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 1:35 pm

Nekem az az ötletem hogy be lehetne vezetni a "csapatos" NJK-t. Ez úgy nézne ki hogy x emberek csatáztak mondjuk a Rakéta csapattal és ezért kapnának exp-t vagy level-t. És nem kéne új topic-ot nyitni csak írni üzenetet az adminnak aki abban a bizonyos városban kiírja hogy elkezdődött és mikor vége van megírja hogy melyik játékos hány exp-t vagy lvl-t kapott. Ja és lehetne még trainer vs. trainer-be két-két vs. két-két játékos elleni csata.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 10:46 am

Az njk elleni topicocban akármikor játszhattok ketten is, csak eddig mindenki a maga játékát játszotta. Az első ötletedet nem hagyom jóvá, hiszen ott a battle zone.
Vissza az elejére Go down
Grey Crawler
Trainer
Grey Crawler


Hozzászólások száma : 179
Registration date : 2011. Jun. 27.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 8:25 am

Tisztelt Pokémon tanács!

Egy kérdés jutott eszembe, ami ötletbe ment át. A pokémon wikia-t böngészve észrevettem, hogy a játékban rematch-et lehet kérni, vagyis visszavágót az összes teremvezetőtől, elit 4-estől az összes régióban. Én annak értelmét látnám: 1. a tréner pokémonjai hatásos fejlődésen mennének keresztül, 2. mondjuk ti, Pokémon tanács döntenétek el a tárgyi vagy pénzjutalmat, mert a rematch már Brock-nál, az első teremvezetőnél már kockázatos, hiszen 6 pokémonnal rendelkezik és azok túllépik az 50-es szintet. Szerintem ez növelné a játékélvezetet, de természetesen a Pokémon tanács döntse el. Smile

És arról is hallottam, hogy néhány esetben Giovanni-t és Wallace-t, a teremvezetőket Blue és Juan helyettesítik, akikkel szintén lehet kérni rematch-et. A Hoenn-i vezetőknél több rematch is van, ezért a legutolsót, és természetesen a legerősebbet ajánlom figyelembe. Smile
Vissza az elejére Go down
Steve
Trainer
Steve


Hozzászólások száma : 347
Registration date : 2011. Jul. 17.
Kor : 28

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 7:18 pm

Eszembe jutott, hogy az oldalnak lehetne készíteni egy facebook oldalt. Ez megoldható, vagy teljesen felesleges?
Vissza az elejére Go down
http://dialga.gportal.hu
Rodolfo Valentino
Pokemon Force tag
Rodolfo Valentino


Hozzászólások száma : 160
Registration date : 2012. Jan. 21.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 5:32 pm

Talán a kérdések topicban kellene feltennem a kérdést, de megkockáztatom egy ötlet gyanánt: mikor lesz végre dizájncsere? Mert elég régi a dolog. Én ötletnek valami frissel állnék elő. Mert Tamarillón láttam, hogy az ottani hirdetés a Black and White sémájára ment ki. Nem lehetne ezt itt, a fórumon is kivitelezni?
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 7:27 pm

Szeptembertől nagy változások lesznek ezen a fórumon, úgyhogy arra az időre várható. B&W-re nem biztos, hogy hajazni fogunk, mert nem kell mindig követni a divatot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Trainer
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2012. Apr. 26.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 9:01 am

Szeretnék előállni egy beteg ötlettel XD
Arról lenne szó, hogy rendezzünk egy Poke Olimpiát!!!! XD
AMúgy vállalom, hogy lerendezem a teljesen
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/index.cgi
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 10:42 am

lenne kicsi gond:
1.: még senkinek sincs meg a 8 jelvény egy régiótól.
2.: te nem rendezheted meg, mert nem megfelelő a rangod(játékos nem rendezhet eventet, csak ötletet adhat maximum)
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 21, 2012 4:55 pm

Lehet, hogy ez egy hülye ötlet, de szerintem 1-2 admint. Ketten vagytok, ez rendben is van, de mindkettőtöknek van épp elég elfoglaltsága, és nem jut annyi idő a fórumra, mint szeretnétek. Ha felvennétek még 1-2 embert, akik között 4-en felosztjátok a feladatokat, sokkal eredményesebb lenne a fórum, és sokkal dinamikusabban fejlődne.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Rodolfo Valentino
Pokemon Force tag
Rodolfo Valentino


Hozzászólások száma : 160
Registration date : 2012. Jan. 21.

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 11:16 am

Megkockáztatom, hogy a különböző rangokhoz adott szint lenne szükséges, mivel a trénernek nem jutott komolyabb feladata az FRPG-ben, csak a pokémonok fejlesztése. Ha mással nem, ezzel meg lehetne oldani, hogy a tréner több figyelmet kapjon osztályrészül. És persze azt is gondoltam, hogy ha már vannak aktív tagok, akik nem csak a fenekükön ülnek és küldetéseket csinálnak, az előbbi is lehetne egy elvárás. Adott számú küldetés elvégzése és meghatározott szint lenne szükséges az alábbi ranghoz. Én azt gondolom, hogy újonc után jöhetne a teljes jogú tag vagy gyalogos (grunt), ahogy a GB játékokban szokás a TR-nél. Utána nem feltétlenül az elit jönne, de legyen valami speciális adottsága, mint pl. az újoncokat ellátni az alap információval, stb. Az elit pedig meg már a ranglétra csúcsán lenne, amihez több szükségeltetik, mint az adott szint és számú küldetés végrehajtása.
Továbbá arra gondoltam, hogy ha valaki bekerült egy szervezetbe, legyen is valamilyen előnye, nem csak az, hogy a neve színes legyen. Nem tudom, kapjon valami extrát, ami külön választja az átlagos trénerektől. Vagy lehetne buzdító ajándékkal megilletni, amiért hosszú megpróbáltatás után. Nem tudom, hogy megvalósítható ötlet-e, de remélem, valamilyen mozgató rúgó lesz a terv elkészítésében.
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 3:09 pm

Nem is rossz ötlet!Smile
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 4:01 pm

Üdv.

Egy új javaslattal állnék elő. A forumotion alatt van egy Dices Roll nevű lehetőség. Ez nem más, mint a dobó kocka. A használata pofon egyszerű, szimplán csak be kell állítani az admin panelen, és utána már a hozzászólásoknál ("Post Reply" gomb) elérhető a funkció. A hatás igazán egyedi, ugyanis a rendszer generál egy előre beállított számú értéket (3db, 4db, 2db stb...). A dobó kockát mindenki ismer, 6oldalú, 7oldalú stb, itt olyat állítasz be, amilyet szeretnél, lehet akár 77 oldalú is. A lényeg, hogy postnál beállítva, kidob nekünk két értéket. Egy előr emeghatározott sorrend alapján el lehet dönteni, hogy kié az első, és kié a második szám, így az erőviszonyok nagyjából kiegyenlítődnek. A teremharcoknál igen kifizetődő lenne, mert így nem az lenne, hogy csak a Játékos Karakterek nyernek, ugyanis ezzel a módszerrel benne van a pakliban, hogy veszíthetnek.

Remélem érthető volt, ahogy leírtam, a használata, biztosítalak titeket, sokkal egyszerűbb, mint így elolvasni. Egy öt perces meló, és meg is van az egész. Ha esetleg ez nem tűnne el a süllyesztőben, annak felettébb tudnék örülni, mert sok lehetőséget rejt magában a dolog. Ha kell, akkor akár segítek beállítani és használni is.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 4:17 pm

Jó ötlet!Smile

Még nincs, mert Judy nincs fent napok óta:S Talán tönkrement a gépe:S
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 4:38 pm

Értem. Nem gond, csak kérdeztem.

Kockával akkor mi legyen, segítsek, ne segítsek?
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 04, 2012 5:34 pm

segíthetsz(csak magyarázd el, hogy kell, és megpróbáljuk)
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 16, 2012 6:54 pm

Nos, lenne néhány észrevételem.

Előszöris a minimum előtörténet hossz. Az vagyon írva, hogy 3000 szó. Nos, ez jó indulattal is rengeteg. Nem azt akarom mondani, hogy rossz az oldal, de egy ennél színvonalasabb, jobb rendszerrel rendelkező oldalon is csupán 1000 szó az előtörténet minimum hossza, mondanom sem kell, hogy ezeddig bevált. Ehhez hozzáfűzném, hogy 3000 szó a minimum, és aláírom, vannak emberek, akik képesek ennyit írni, én is, nem tagadom, de ha szétnéztek az oldalon, kérdem én, ha valaki most regisztrálna, ki lenne képes előtörténetre 3000 szót írni? Direkt nem mondok neveket, hogy ne legyen később probléma. Ezt szerintem illene kicsit átgondolni, és lejebb vinni ezt a határt.

A második pedig ez a bannolási rendszer. Megértem, hogy aki hibát vétett, az kapja meg méltó büntetését, de szerintem nincs egyensúlyban a dolog. A súlyos vétségekért valóban jó a bann, ám sokszor nem kell ennyire drasztikus módszerhez nyúlni. A fentebb említett oldalon, a Staff küldetés/event/kaland stb. megvonásban részesíti a karaktert és ha van, akkor a multikat is, X ideig. Sokkal célra vezetőbb, mint állandóan bannolással fenyegetni a játékosokat.

Mielőtt félreértés lenne, az oldalt, amit említettem, direkt nem reklámoztam, ám kérésre TALÁN odaadom a linket, hogy nézzetek rá, és lássátok be, hogy sokkalta jobban fel van építve, és elég régóta műkődik, panasz nem érkezett még rá. Ennyi voltam így hirtelen.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények   5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5 Retek/Véredények - Ötletek/vélemények
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: