Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 12 Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 11:14 am

Akkor feltétlenül jogtalanul panaszkodtál rám, és úgy tűnik az eventtel kapcsolatban lassan kezdünk egyetértésbe kerülni. Szóval erről több szót ne is ejtsünk.
Persze a staff tag nem lehet bárki. Nem minden fórumnál van pályázatírás, például a Naruto Shippuuden volt egykor, ahol a pokémon RPG alapítója játszott. Ő úgy került be az ottani staffok közé, hogy írt, szeretne mesélő és szabályzatmódosító lenni, aztán egy hónapos próbaidőre vették fel, amit végül átvitt rendesen (később az admin kirúgta, mert Misty kiderített egy titkot: az admin egy szemétláda volt, aki két multival a saját szabályait szegte folyamatosan és zaklatta a játékosokat). Mistyvel évekig tartottuk a kapcsolatot, amíg egyszer csak elment a netje és többet nem láttam. Szóval hasonló megy itt is, de játékos szemmel jogos, hogy máshogy látod a dolgokat. Hogy nem is tudod, mit mondj erre? Ez a te bajod.
Na igen, nekünk is problémáink vannak a valóságban is, és igen, feltűnt már nekünk régóta, de mi hárman (Joeyt is számítsuk bele, mert ő staff - és már mondtam, ő nem a multijaink, én pedig mindig felvállalom a sajátjaimat. Itt csak egy multim van, az Natria, de magammal se kivételezem) azért igyekszünk megtenni minden tőlünk telhetőt, amíg lesz ember, aki tudna nekünk segíteni. A nyári fórumfejlesztés így is elég nagy munka és lépés volt nekünk, úgyhogy egy szót se többet. Együttműködést jobban értékelném, mint az admin munkájának piszkálását és a versengést azért, hogy kinek van igaza. Ajánlom, gondolkozz el egy kicsit egy-két apróságom.
Elég bajom volt már, másokkal is kellett veszekedtem, a hetem elég depressziós és stresszes volt. Szeretnék nyugalmat és egy ideig nem akarok "fejmosás-szerű" pocskondiázó panaszokat. Kisebbek és normálisabbak jöhetnek, de az ilyen jellegűek kerüljenek, ha lehetséges. Előbb vagy utóbb minden a legnagyobb rendben lesz, ha a feszültséget senki se fokozza tovább. Ne aggódj, én nem leszek soha szigorú és merev, én mindig is szabad kezet adtam és igyekeztem/igyekszem segíteni, amiben lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 12 Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 12:51 am

Na akkor itt álljunk meg egy szóra: Én nem panaszkodtam senkire. Globálisan értettem, amit írtam, nem pedig személyekre lebontva. Azt pedig, hogy ilyen stílusban írsz vissza, akár admin vagy, akár nem, nem fogom eltűrni, mert, mint embert tiporsz a földbe. Lehet, hogy a staff-tag felvétel itt így, megy, de tudod, én nem ehhez szoktam, és semmi jelét nem láttam, hogy komolyan kerestetek volna bárkit is magatok mellé, és ha mégis volt ilyen, nagy változás nem lenne, ugyanis sok beleszólásom nem lenne a dologba, tekintve, hogy mindig mindenben tied az utolsó szó. Én nem akartam ebből vitát szítani, ám neked mégis sikerült egy olyan szintre emelni ezt a dolgot, ami baromira nem volt célom. Nekem ebből az jött le, hogy te szépen elvagy az admini pozíciódban a teljhatalmaddal, és ennyi. Na ez már olyasmi, amit te is írtál, de ha te is így játszol, én is így fogok. Naivan azt gondoltam, hogy huszon-akárhány éves létedre normálisan meg tudjuk majd ezt beszélni, ehelyett te a második postoddal megpróbáltál kicsinálni és elcsitítani, csakhogy kicsit másképp állok a dolgokhoz, mint akikkel eddig dolgod volt. Egy laza vitába fordítottad az egészet, hogy majd itt nyerni fogsz, mert te vagy a főadmin, és az adminnak mindig igaza van. Én meg a játékos vagyok, aki élhet a panaszjoggal, és élek is. Semmiféle támadó jelleg nem volt az előző postjaimban, nem tudom honnan vetted a sok sületlenséget, amit most írtál. És ha neked ezek "pocskondiázó panaszok" voltak, akkor sürgősen menj el dokihoz, vagy nézz utána valahol, mert nem igen látok egyik postomban sem pocskondiázást. Az egy kicsit másképp nézne ki

És ha neked ez a fejlesztés nagy dolog volt...már jó ideje érett volna amúgy. Egyébként meg az egész rendszert át kéne dolgozni, mert így viszont már a két régiónyi jelvénnyel érvényét veszti az, hogy hány érem után tudsz egy bizonyos pokémont elkapni. Szerintem erre nem gondoltatok, mikor (valószínűleg felelőtlenül) kiosztottátok a két régiónyi jelvényt. Lehet hivatkozni arra, hogy de a pokémonok szintje még mindig ott van, mint irányadó érték...és? Csak egy legyen a közelében, már megy is elkapni.

Igazából nem így akartam ezt az egészet lebonyolítani, mert teljesen normális keretek között közöltem, mi a gondom, ami azt hiszem, hogy szívem joga, ám ha mégsem, akkor bökj ide egy olyat légyszi, hogy "te nem viseled el, ha valaki megkérdőjelezi a döntéseidet, mert..." akkor tudni fogom, hogy be kell fognom a számat, mert ha szólni merek két szót, akkor rögtön "pocskondiázó panaszok"-nak veszed, és személyes támadásként, sérelemként éled meg mindezt.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 12 Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 9:28 pm

Kevin, van valami ötleted a Pokémon fogásra? Mert ha igen, szívesen hallgatnám!(nem rossz szándékból mondom, csak érdekelne)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: