Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 11:33 am

Jójó, és bocsi ezért. A következő ilyet hosszabra húzom majd. Ez most így jött ki :S
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 1:21 pm

Semmi baj.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 3:41 pm

Sziasztok. Ú, vagy ezer éve nem jártam itt, elnézést mindenkitől! Viszont most megbetegedtem, és a nagy elmélkedésben eszembe jutott, hogy hoppá fel kéne ide is nézni! (Azért néha felkukkantottam mindig is, csak senkinek nem akartam belezavarni a játékába az ügyetlenkedésemmel Surprised )
És látom, hogy van ilyen event bigyó. Tul. képpen mi is ez? Ha lehetne, kaphatok egy kis felvilágosítást? Lehet, hogy értetlen vagyok, de nem igazán értem.. És légyszi ne töröljetek, bocsika az inaktivitás miatt. Razz
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 3:58 pm

Az Event amolyan "nagy közös kaland", aminek a végén jutalmat kap a résztvevő attól függően, hogy játszott. De sajnos már nem lehet jelentkezni ráSad

A mostani event történetét itt olvashatod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 4:02 pm

Értem, köszi.^^ Semmi baj, majd legközelebb. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 6:39 pm

A betegeskedősiket nem értem.
Ha beteg vagyok, legalább, kihasználom a pihenés idejéből, hogy annyi reagot dobok ide, amennyit csak tudok. Egyszóval betegen sokkal jobb játszani. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 6:41 pm

Ebben nagyon is egyetértek: amikor a műtétem után 2 hétig itthon kellett maradnom, jól feltunningoltam magamat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Steve
Trainer
Steve


Hozzászólások száma : 347
Registration date : 2011. Jul. 17.
Kor : 28

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 3:33 pm

Szeretném megköszönni Panninak és Judynak, hogy levezették az eventet, valamint a jutalmakat is. Smile
Vissza az elejére Go down
http://dialga.gportal.hu
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 1:37 pm

Srácok, én nem is mondtam, hogy Dragonair repüljön Surprised ! Én maximum azt kértem tőle, hogy ugrojon fel, ami azért egészen más.
Nem akarok senkit bemártani, meg ilyenek, de Aura volt az, aki Rolf-al Dragonair-en repült? Surprised
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Shadow
Trainer
Shadow


Hozzászólások száma : 241
Registration date : 2011. Jul. 26.

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 2:10 pm

Csak azt szeretném kérdeznivaló hogy. Lesz-e még magatartás értékelés?
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeCsüt. Márc. 01, 2012 2:43 pm

Én úgy tudtam a Dragonair-ek tudnak repülni. Az animében láttam, egyes részek képeiből. Csak az a kérdés, hogy eme helyzet alapuljon-e a játékon vagy az animén? Smile
Vissza az elejére Go down
Shadow
Trainer
Shadow


Hozzászólások száma : 241
Registration date : 2011. Jul. 26.

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 3:29 pm

Csak én látom lent a felhasználó jelzőnél a Hella Flush 350Z-t? Vagy a teló kevert meg valamit?
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 4:55 pm

hol?O.O
Vissza az elejére Go down
Shadow
Trainer
Shadow


Hozzászólások száma : 241
Registration date : 2011. Jul. 26.

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 7:53 am

Már rájöttem hogy a böngésző kevert meg valamit, de már nincs ott. Egyébként jelezni szeretném hogy most egy ideig nem fövök reagolni. Megpihenek és egy-két hét múlva újra neki állok. Addig is megírom a naplóm. Megértéseteket köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 10:33 am

Eltűntek a képek a pokéballokról :S
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 10:41 am

mert valami van a noob-al, majd megjavul
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 10:44 am

Oké. Csak gondoltam szólok
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Tom Hardy
Rakéta Csapat tag
Tom Hardy


Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2012. Apr. 04.

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 5:36 pm

Amint bekerültem a csoportba, szeretném elekzdeni a játékot. Ehhez szeretnék útmutatást/segítséget kérni
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 7:00 am

Kezd el nyugodtan. Szerintem neked nincs szükséged útmutatásra és segítségre, legalábbis az előtörténetedet látva arra gondoltam, hogy profi vagy. Smile
Vissza az elejére Go down
Tom Hardy
Rakéta Csapat tag
Tom Hardy


Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2012. Apr. 04.

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 7:19 am

Akkor viszont olyan valakit keresek, akivel játszhatok. Ki lesz olyan vállalkozó szellemű? Razz
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 9:37 am

Panni írta:
megvan

Ez biztos a Befogadható tojásokhoz ment volna? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 12:55 pm

Ne haragudjatok, de mostmár muszáj megszülnöm ezt a postot. Több, mint egy hete írtam, hogy szeretném elvinni a Kanto küldetést (akkor még csak 1 db volt). Semmi válasz. Lehet, hogy ez kicsit nyersen hangzik majd, de ti vagytok a Staff (zöldek), legalább annyit bökjetek valahova, hogy "bocs nem érünk rá, vigye el más, aki jobban ráér." De én ilyenről sem kaptam hírt, hogy ilyesmi történt volna.

Én is voltam/vagyok staff 1-2 oldalon, és úgy látom, hogy a staff dolga nem csak az oldal dizájnolása, hanem a játékosok toborzása és megtartása is. Egy ilyen piti hibával, máshol a játékos feláll és azt mondja, hogy "ennyi voltam". Én türelmes embernek tartom magam, de azért ez így kicsit nekem is betett.

U.i.: Nem akarok elmenni, mert szeretem az oldalt, csak vannak problémák és hiányosságok, amiket ki kéne küszöbölni.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 1:11 pm

már írtam, hogy menj Palett town-ba hogy elkezdhesd a küldetést, és hogy Joey fogja vezetni.

és igen, az a megvan a befogadható tojásokhoz volt, mivel írtad, hogy már befogadtad:)
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 8:29 am

Nekem mostanság nincs időm, mert elérkezett a vizsgaidőszak és kell rá készülnöm május végére. Úgy érzem, hogy mindenki inkább tőlem várja el, hogy mi van. Nem én vagyok az egyetlen staff, Panni pedig nélkülem is tudja vezetni addig a fórumot. bíztam benne, hogy azért ti is rászánjátok magatokat némi akcióra, újonc toborzásra, és ilyenekre, Joeytól és Aurától is elvártam, hogy ne csak játékokat vezessenek le, hanem segítsenek. Én részemről én azt veszem észre, hogy senki nem is csinál semmit, majd inkább a főadmin néni megoldja... Akkor tessék, egy időre Pannira, Joeyra és Aurára hagyom az egészet! Tőlük tessék várni mindent, de engedélyekre továbbra is rá fogok reagálni, ha kell. Digimonhunra ez nem tartozik, mert legalább ott csak a játékon belüli reagálás és naplóirogatás a legnagyobb dolgom. Egyelőre.

Majd vizsga után visszatérek.
Vissza az elejére Go down
Joey
Trainer
Joey


Hozzászólások száma : 175
Registration date : 2011. May. 28.

Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 8:35 am

Oké, igyekszek majdX_X

Kevin, ha tényleg meg akarod csinálni a küldetést, menjél Pallett városban, majd én vezetem!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 10 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: