Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen társalgás

Go down 
+9
Shadow
Rodolfo Valentino
Steve
Grey Crawler
Lauren Wood
Kevin Chase
Aura Daimon
Judy Sarnatrina-Skies
Panni
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 1:18 pm

Judy, ezzel én nem rosszat akartam mondani. Én nem kimondottan tőled vártam, hanem valakitől. Bárkitől. Tudom, hogy nem csak te vagy egyedül a staff tag, és akinek nem inge nem veszi magára. Szerintem én értem meg a legjobban - és ennek talán Aura a megmondhatója - ,hogy mindenkinek van élete. Én is melózom, sulit csinálok mellette, és barátnőzök. Emellett azért pihenni és kéne, és 1-2 edzés is beiktatásra kerül. Nem akartam ezzel semmi rosszat mondani, csak senki nem reagált, gondoltam szólok, hogy több, mint egy hete lett beírva.

Joey, rendben, és köszi, hamarosan megírom a postot.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 1:46 pm

Bocs, Panni, nem akartam tele offolni a Kérdések topic-ot. Szóval igen, vehetnék Mester labdát, de akkor sem érezném meg a hiányát annak az 50.000-nek Very Happy, főleg, hogy a bankban 500.000 kamatozik éppen XD
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 2:23 am

Egy kicsit gatyába kéne rázni az oldalt nem? Eléggé kihaltunk
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Május 13, 2012 6:55 am

na ja, de már minden rajta van az oldalon, amivel frissítettünk, plusz sok embernek vizsga van:S
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 11:04 am

Bár nem 1 hét, de jelentem: megérkeztem Kanto-ba, azon belül is Lavender Town-ba.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Tom Hardy
Rakéta Csapat tag
Tom Hardy


Hozzászólások száma : 45
Registration date : 2012. Apr. 04.

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 7:43 pm

Élek és virulok Very Happy innentől kezdve az oldal újra számíthat a gonoszkodásomra, és a sorozatos lopásokra Razz Szeretnék majd egyre feljebb kerülni azon a bizonyos szamár létrán Razz
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 10:16 am

Majd kitaláljuk, hogy legyen a rang emelés, addig is üdv újra!Smile
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 4:54 am

Nem akarok senkit sem siettetni, csupán emlékeztetőül írok ide, hogy ha jól számoltam, akkor ma aug. 26-a van, és ma jár le az egy hét, amit Judy leközölt a Közlemények topicban a számomra. A kérés az volt, hogy jelenjek meg Kanto-ban bárhol.

Nos >>itt vagyok<<
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 7:43 am

Majd szólok Judy-nak, mert én levezetném neked, de nem tudom milyen küldetést szánt neked:(
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 8:16 am

Én sem, és mondom NEM sürgetés, csupán emlékeztető, hogy ma van a határidő Wink
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 6:58 pm

Előre elnézést a Staff-tagoktól, de a mai kedélyállapotom nem engedi meg, hogy ezt magamban tartsam. Ha ezért retorziót róttok ki rám, ám legyen, viselem következményeit.

A "Kérdések" topicban láttam, hogy megy a huza-vona a kvíz körül. Annyit hozzá tennék a dologhoz, hogy nem tudom egyesek mit gondolnak magukról. Nem szociális segélyt/munkát kért a staff, de ahogy látom vannak olyan emberek (most nagy kéztetést érzek, hogy az "emberek" helyett mást írjak). Én nem értem, hogy miért kell olyan dolgokat csinálni, amihez nem értetek. Mi van akkor, ha többet nem lesz kvíz? Mi van, ha az csak egy próbálkozás volt, hogy mennyire jön be, mi lesz vele. Ezzel a mindenbe bele szóltok, és mindenlébenkanál módszerrel nem fogtok feljebb jutni, nem lesztek sosem staff, akár ez a terv, akár nem. Én azt tanácsolom, hogy először írni, játszani és fogalmazni tanuljatok meg rendesen, majd aztán lehet felfelé törni, de ahogy ti álltok, sosem fogtok feljebb jutni. Én azt tanácsolom, hogy egy kicsit vegyetek vissza az arcotokból, és az idegesítő stílusotokból, mert már nem egy helyről kaptam visszajelzést, hogy a túlkomplikálással és a dolgok értelmetlen bonyolításával másoknak is az agyára mentek.

(Akinek nem inge....)
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 4:59 pm

A koordinátor ligák leírásánál a képeket és a linkeket csak adminok láthatják. Ezt esetleg át tudjátok állítani úgy, hogy mi is lássuk? Smile
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzer. Okt. 03, 2012 5:03 pm

ugh, persze!Smile
Vissza az elejére Go down
Joey
Trainer
Joey


Hozzászólások száma : 175
Registration date : 2011. May. 28.

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 8:20 pm

Jelentem, Előtörténetem kész, meg ha jól láttam, Lilly-é is!
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 6:00 am

Este írok én is
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Natria Hamachi
Trainer
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 47
Registration date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok.XD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2012 9:59 am

Ryuu, mikor írsz? Szeretnék utánad írni. Smile
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Trainer
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2012. Apr. 26.

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeSzer. Nov. 28, 2012 2:57 pm

én meg pont arra vártam, hogy utánad írok, mivel reménykedik karim, hogy válaszolsz neki Very Happy no de mindegy, akkor írok én is, aztán maximum később jön a válasz Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/index.cgi
Natria Hamachi
Trainer
Natria Hamachi


Hozzászólások száma : 47
Registration date : 2011. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Ott, ahol vagyok.XD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 6:10 pm

De én már írtam előtted, és mviel veled "játszom", úgy illik, hog megvárjuk a másikat. XD
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 8:37 am

Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden fórumozótársamnak! Smile
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 8:25 pm

Nem offolom az Edzőterem kérést:

Drága Kevin, szerinted én miért írogattam valamikor, hogy írjatok már?X(
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 8:40 pm

Miben változott, hogy írtunk? O.o
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2013 3:57 pm

az, hogy írtatokXP

Na, mivel látom írt az, aki tudott, írok!
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimePént. Jan. 18, 2013 6:21 pm

Na jó...lehet, hogy kicsit feszültebb vagyok mostanság az átlagnál, de ezt már nem bírom nézni, így őszinte leszek mindenkivel, akár tetszik neki, amit mondani akarok, akár nem. A helyzet az, hogy látom, az oldal faszályos hanyatlásnak indult az utóbbi időben. Erről sajnos, mi, mint játékosok nem igen tehetünk, tekintve, hogy meg van kötve a kezünk aképpen, hogy TI mondjátok meg, ki és mit, illetve, hogy hol hirdethet. Nincs az oldalnak reklámja sehol, pont ezért. Staff munkát, ne haragudjatok, nem tudom hova tenni. Kezdeném is rögtön azzal, hogy Két admin van, abból talán az egyik, aki csinál is valamit, és az ő multi karaktereik szintén staff-ok. Ez...hát nem tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg, kissé szürreális, és jogtalan. A másik az ötletek. Ha már van egy topic, ahova a játékosok bedobhatják a véleményüket, és észrevételeiket, esetleges ötleteiket, hogy mivel lehetne jobbá, élvezetesebbé tenni a fórumot, legalább egy válasszal tessék illetni, hogy "hülye vagy fiam kell/nem kell". Nekem is megtiszteltetésem Staff-kodni két oldalon, nem mondok nevet stb, de ég és föld. Én elhiszem, hogy mindenkinek van más elfoglaltsága, de ez azért már elég húzós nem gondoljátok?
Még egy dolog: az vent felfüggesztésével nem értek egyet, mert maga az event kitalálója, és vezetője sem tartja be a beígért 2-3 napos körváltásokat (független a mostani szabadköröktől).
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimePént. Jan. 18, 2013 7:32 pm

Kevin, miről beszélsz? Mondtam már, hogy abban a szabad három körben én nem fogok írni, mivel én csak mesélőként veszek részt benne. Tessék itt, a bizonyíték a Celadon City 11. oldalából:

Judy Sarnatrina-Skies írta:
//Bocs, Tom, az én rossz szokásom, hogy Hardy helyett mindig Hardlynek olvasom a neved Very Happy //

Tom és Yuri a helyükön voltak, és igencsak bizalmatlan szemekkel néztek rájuk. Yurit az esküvőszervező, Tomot meg a zenészek, mivel valóban ismerték egymás már igen régről, őt meg még a kutya se látta. De csak azért nem tesznek még ellene semmit, mert kicsit kételkednek a gyanújukban, és arra következtetnek, hogy Tom csak egy beugró, zöldfülű helyettes.
Közben a pap befejezte hosszú beszédét, és már az igeneknél kötöttetek ki ti azok, akik meg vagytok hívva. Judy és Warp csillogó, őszinte szemekkel egymást nézve kimondták egymásnak a boldogító igent.
- Ezennel házastársakká nyilvánítalak benneteket. - jelentette be a pap. - Vőlegény, kérlek, csókold meg a menyasszonyt.
Judy és Warp megcsókolták egymást, a násznép pedig meghatódva felállt és megtapsolta őket. Warpék édesanyja és Judy nénikéje örömkönnyekben törtek ki. A friss házasok megfordultak feléjük nevető szájjal.
- Kérem, köszöntsék Mr Warp Skiest és Mrs Judy Sarnatrina-Skiest. - fejezte be eme bejelentéssel a pap, majd lassan megindult a násznéppel együtt követve az ifjú párt. Nektek is indulnotok kell utánuk a lagzis sátorhoz.
Ahogy megérkeztek egy hatalmas sátoralatti terembe értek. A hely olyan, mint a bálterem. Teremben díszes kerek asztalok, büfés asztalok, koktélosok, zenészek, táncparkett. Magyarul minden ott volt, ami kell egy ilyen esküvőn. A pokémonoknak is voltak asztalok, és számukra jól megrakott pokémon tápok és berryk. A terem végében egy hosszú asztal állt, ami az ifjú pár, közelebbi hozzátartozóiknak és tanúiknak volt felállítva. Judy, Warp, a tanúk, a koszorúslányok, az örömanya, az örömnagynéni és Warp fivérei esküvői fotózáson voltak, majd ezután csatlakoztak a társasághoz, és foglalták helyükek a főasztalnál. Középen ült a pár. Az esküvői tortát majd csak a lakoma végén hozzák...
Mikor leült a díszes társaság, egyszer csak a terem közepébe teleportálódott Portyázó és a Mienshao Neyer Kadabra lánya, Sabrina, hogy köszöntsön mindenkit.
- Köszöntöm a násznépet, kedves barátaim és vendégeim! Mielőtt elfogyasztjuk a csodálatos ételeinket, emeljük poharunkat az ifjó párra, azaz a gazdámra, Judyra és Warpra, a nemes férfira, aki boldoggá teszi gazdámat egy életre!
- Judyra és Warpra! - koccintottak rájuk a násznép, majd miután Sabrina elfoglalta helyét Judy többi jelen lévő pokéminjánál, a zenebona elkezdődött és jöttek a pincérek, hogy felszolgálják a vendégeket. Amint páran végeztek a lakomázással, és az esküvői tortával való "szertartás" is lezajlott, mindenki, aki akart, mehetett táncolni, csevegni, vagy falni tovább, meg minden. Judy és Warp még a főasztalnál ültek, és beszélgettek egymással, mint ahogy a turbékoló párok szoktak.

//Három körön keresztül szabad játék van! Nem kell a sorrend, viszont Panni Reagjai nyitja és zárja majd a kört! Addig én nem írok, de harmadik kör után folytatom a mesét!//

Nem tudom megérteni, hogy ezek után megvádolsz engem, aki már nem egy eventet levezetett. Ami meg a röghöz kötést illeti, nem mondjuk meg, mit és hogyan tegyetek, nem mondtunk soha semmi olyat, hogy ne reklámozzatok. Ha úgy érzed, hogy az oldal hanyatlik és erről az tehet, hogy nincs hirdetve, akkor ne arra várj, hogy majd mi Pannival hirdetünk. Én folyamatosan reklámoztam, de mint láthatod, manapság már nem olyan népszerű a Pokémon témája, mint hinnéd. Nem csak ez az FRPG van válságban, hanem rengeteg fórum, miután alig vannak, akik érdeklődnének ilyen játékok után. Az van megtiltva, hogy itt reklámozzatok, kivéve, ha egy hasonló fórumról van szó, mint ez. Azt azért elvárhattunk volna tőletek is némi segítséget a kerítés folyamán, és nem csak arra várni, hogy majd mi pattanjunk. Nem jogtalan, hogy csak két admin van és egy modi, csak sok a munka, és elég bajunk van a valóságban, egy FRPG mindig a legkisebb problémánk, mert ez csak egy játékos oldal. Tudom, hogy kicsit szigorúak vagyunk a moderátori választást illetően, de nagyon örülnénk egy-két önkéntesnek, akik igazán vállalnák anélkül is, hogy vagy megkérdezzük, vagy csak úgy megválasztjuk. Eddig volt bárki közületek, aki csak úgy magától odajött volna hozzám, hogy azt kérje, csináljunk belőle staff tagot, hogy ilyen vagy olyan tudásával segítsen a fejlesztésben? Nem. Soha. Amúgy megsúgom neked, hogy az én multim nem staff tag, soha nem volt és nem is lesz, mert az már orbitálisan igazságtalan lenne. Joeynak annyi köze van Pannihoz, mint a kőnek a párnához. Semmi.
Az ötleteket Panni jogköre, de persze együtt beszéljük meg, mi a szitu. Vannak, amik jók, és már megvalósítottuk nagy részét, de vannak, amikkel vagy nem értünk egyet, vagy pedig megvalósíthatatlanok egyelőre ember és segítség hiányában. Aki úgy érzi, hogy tudna segíteni, akkor tessék jelentkezni!
Most jöhet az eventen belüli maradás: ezen nem kaphatod fel a vizet, mert a szabály igen erősen jogos. Vagy figyelmezteted a másikat, vagy panaszkodsz annak arról, hogy az eventen kívül nem BZ-zhettek vagy edzőteremekdhettek azok után, hogy emiatt régen senki se haladt az eventtel élükön veled, aki azok között volt, kikre többet is kellett várni? Nem egyszer mondtam el, hogy aki részt vesz ezen, akkor ehhez tartsa magát. Nem csak azokat figyelmeztettem ez alatt, akiknek idejük nincs rá, hanem azokat is, akik szívesebben csinálnának mást is az eventen kívül. A rendszer marad, ahogy van. Van két lehetőség. Az egyik, hogy párhuzamosan lehet játszani a fórumon, de akkor megint az lenne, hogy az eventre senki se figyelne oda. A másik meg az, hogy akinek multija van, csak az egyik karakterével vehet részt, a másikkal tud akkor a rendes játéksíkon haladni.
Sajnálom, hogy nem értesz egyet a felfüggesztéssel. Csak addig áll ennek a veszélye, amíg a többiek hajlandóak lennének még játszani ezen. Ha nem jönnek visszajelzések, akkor az event haladhat tovább... bár Yuri kiesés veszélyében van.

Ja apropó, Yuri. Panni! Igazán megkérdezhetted volna, hogy kitolhatsz-e vele a játékban... Hardyt ha lehetne, hagyd békén, az ők "hivatlan látogatásuk" legyen az én problémám. Mégiscsak benne vannak.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitimePént. Jan. 18, 2013 8:14 pm

Először is. Nem megvádoltalak, hanem elmondtam a véleményem. Ha nagyon hasonlattal akarok élni, én vagyok a "vendég", te pedig a "szálloda, illetve annak személyzete. A vendég élhet a panasz/dícséret jogával a megfelelő helye(ke)n. Nos ennyit erről a részről, lássuk a többit.
Valóban, volt egy baki régen, túl vagyunk rajta, de én ezt nem is hánytorgattam fel, nem tudom hogy került ide be most. Mindegy. A másik dolog, amit nem értek, rögtön az eleje.
Kevin Chase írta:
Még egy dolog: az vent felfüggesztésével nem értek egyet, mert maga az event kitalálója, és vezetője sem tartja be a beígért 2-3 napos körváltásokat (független a mostani szabadköröktől).

A staff tagásg....na ez kicsapott nálam minden biztosítékot. Nem tudom, ezt honnan vetted, de Staff nem lehet bárki. Erre általában egy pályázatot szoktak kiírni a pozíció megjelölésével, és így választják ki azt a jelentkezőt (aki játékos, és nem staff multi már), akit maguk közé emlenek. Ez a "valaki megkeresett már ez ügyben" dolog...hát nem tudom mit mondjak erre.

Belátom, vannak feladatok, na de nem tűnt fel, hogy ketten kevesen vagytok rá? Számba veszem neked: ötletek figyelése, értékelése, előtörténetek értékelése, fórum fejlesztés, dizájn, és fenntartás, küldetések, eventek és esetleges terem meccsek levezetése. Szerintem nem értem még a végére a dolognak, de már így is bőven sok ez két adminnak, főleg, hogy más gondok is vannak, ahogy mindenkinél.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Kötetlen társalgás - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen társalgás   Kötetlen társalgás - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen társalgás
Vissza az elejére 
11 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: