Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Edzőterem kérés

Go down 
+7
Joey
Grey Crawler
Lauren Wood
Judy Sarnatrina-Skies
Kevin Chase
Aura Daimon
Panni
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 11:59 am

Én jó leszek bírónak?
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Rodolfo Valentino
Pokemon Force tag
Rodolfo Valentino


Hozzászólások száma : 160
Registration date : 2012. Jan. 21.

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 12:02 pm

Igen, Ryuu-val már egyeztettem a teremvezetői "állást". Köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 31, 2012 1:08 pm

Akkor el is kezdhetjük
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 10:29 pm

A "nagy" visszatérés gyanánt szeretnék bírót és teremvezetőt kérni a Humilau városi edzőtermi kihívásomhoz. Előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 12, 2013 8:15 am

Nem tudom él-e a szabály, de a bíród, ha megfelel, lehetek.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Abakura Ryuu
Trainer
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2012. Apr. 26.

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 10:23 am

Én nem vagyok a legtapasztaltabb JK, de ha megfelel neked, akkor jönnék teremvezetőnek Very Happy

emellett szeretnék én is kérni egy edzőterem vezetőt, meg bírót, mert előző játékom teljesen áll már legalább 2 hónapja, így szeretném azt újrakezdeni (Brock ellen)
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/index.cgi
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 11:04 am

Nem, event alatt nem illik más játékokat folytatni. Menne a játék, ha írnátok rendesen, kedves eventes barátaim.
Vissza az elejére Go down
Aura Daimon
Trainer
Aura Daimon


Hozzászólások száma : 680
Registration date : 2011. Feb. 13.
Kor : 29

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 12:19 pm

Akkor ettől függetlenül valamikor megírom a városba érkező posztot és a napokban elkezdhetjük a játékot.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 1:51 pm

Nem akarok OFFolni, de azt megjegyzem, hogy majd egy hónapig rád vártunk Judy (dec. 26-a óta), annak ellenére, hogy 2-3 napos körváltást ígértél, és bár admin vagy, a hiányzásokba illik néked is egy posztot írni, hogy -tól, -ig nem leszel. Igen, lehet bannolni, vagy egyéb büntetésben részesíteni, ez az igazság. Mikor nem volt netem, vagy mikor kiutaztam Angliába, én is megoldottam, és írtam, pedig ott abszolúte nem volt net. Nem látok a színfalak mögé, de ennyit azért megtehet az ember, főleg ha ő a főadmin.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Abakura Ryuu
Trainer
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 65
Registration date : 2012. Apr. 26.

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 2:19 pm

én is szeretnék valamit hozzátenni... jó azt értem, hogy szeretnéd, ha az eventre írjunk... de én pl már nagyon unom a sok várakozást, és jó lenne valami mást is csinálni itt, szóval had játszunk mást is, mert aki aktívan ír, az meg fogja unni, hogy csak eventre írhat, és máshova nem
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/index.cgi
Lauren Wood
Pokemon Gondozó
Lauren Wood


Hozzászólások száma : 144
Registration date : 2011. May. 26.

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 6:26 pm

Kevin, ez kicsit erős volt. Ha nem vetted volna észre, Judy meg ránk várt... és én meg azért nem voltam, mert HSZ-em volt (jogi karon tanulok). Na jó, írnom kellett volna akkor a hiányzásokba, de időm se volt rá. Ha nem vetted volna észre, ő kiadta, hogy három körig írhatunk szabadon Panni nyitásával és zárásával, addig nem ír. úgyhogy pofa be.
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 6:36 pm

Lauren!
Még egy ilyen szólás egy játékostársad felé, hogy pofa be, és büntetésből kitiltalak az eventből!
Amúgy részben ez igaz. Én már rég befejeztem volna veletek az eventet, de hát a kutya nem ír... ráadásul Yuri most az egyetlen, akiről régóta nem hallunk semmit. És mintha a másik fórumról Mordon is eltűnt volna. Kevin, ne aggódj, ezért nem büntetlek meg, ennek nincs értelme, de be kell látnod, hogy ez nem így van. Nem hiányoztam az oldalról, bár nekem is meg vannak a saját problémáim, és nem játszom el veletek ugyanazokat a műsorokat, mint egy bizonyos ember még régebben. Nem, nekem eszem ágában nincs. Ha jól látom, még Yurinak és azt hiszem még egy embernek kell írnia, aztán Panni után még írhattok egy utolsó rövid kört, és akkor folytatjuk a játékot.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Pokemon Force tag
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 764
Registration date : 2011. Apr. 29.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Szigetújfalu

Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 13, 2013 7:06 pm

Lauren, erre inkább nem reagálok, nem süllyedek a szintedre.

Judy, én ezt értem, de akkor meg határidőt kell adni a postoknak. Általában 1-2 hét elég szokott lenni, máshol - nem egy oldalon - működik a dolog, és jönnek is rendesen a postok, mert, ha nem, akkor az illetőnek véget ért a kaland/küldetés/event stb.
Vissza az elejére Go down
http://ben10frpg.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Edzőterem kérés - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőterem kérés   Edzőterem kérés - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Edzőterem kérés
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: