Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt!

AZ OLDAL MEGSZŰNT, NEM LEHET MÁR REGISZTRÁLNI! A TAGOK CSAK A CSEVEGŐBE ÍRHATNAK, KÉRHETIK A TÖRLÉSÜKET!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kérdések és segítségek

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: ??   Kérdések és segítségek Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2009 7:49 pm

Helló. Azt szeretném kérdezni, -leht hogy hülye kérdés- hogy csináltok ilyen karaktereket?? én a google képkeresőjébe keresek, de sehogy sem találok. Plíízzz hellpp! scratch scratch
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 4:22 am

Ha a trainer cardra gondolsz akkor a szabályzatokban van link ahol meglhet csinálni. Ha viszont pl az én avataromra gondolsz azt itt raktam össze:
Trianer Creator
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 1:10 pm

Köszi szépen:). Trainer cardot tudok csinálni az avatarra voltam kiváncsi.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 1:48 pm

Hogy lehet kiszedni a képet?? bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 2:34 pm

Print screen gomb. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 3:11 pm

Nyomogatom, de semmi....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 2:50 pm

Hali. Bocsi hogy ilyenekkel zavargatok, de hogy tudjátok kimenteni a képet a trainer maker-ből?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 3:07 pm

Print Screen gomb, majd megnyitod a painted, jobb gomb és beillesztés. Aztán kivágod belőle az emberkét, és feltöltöd valahoma, majd belinkeled avatárnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 3:15 pm

Köszi szépen. Asszem sikerül Very Happy
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 3:31 pm

Mikor lesznek az előtörténetek értékesítve?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 3:41 pm

Ja, azt nem lenne rossz megtudni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 4:32 pm

Kedves Mindenki !

Az előtörténettek hamarosan el lesznek fogadva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2009 4:36 pm

Köszönjük a tájékoztatást VíziVirág Misty. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Panni
Világhírű Pokémon Gondozó
Panni


Hozzászólások száma : 1641
Registration date : 2009. Apr. 10.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Valahol a naaaaaaaagy világbanXD

Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2009 11:06 am

Gondom támadt:

A régebbi hsz-imnél, mielőtt beállítotam volna az aláírást, nem jelenik meg az:S Mit tegyek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2009 11:09 am

Jó kérdés, kedves Panni !

Túl jó. Talán admintársaimnak lesz ötlete erre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2009 5:42 pm

Nekem sem jeleníti meg. :S
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2009 6:37 pm

tudom kicsit türelmetlen vagyok de mikor fogja megnézni egy másik admint az elötörténetemet? van pár jo ötletem
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2009 6:41 am

Hol lehet pénzt szerezni??
Vissza az elejére Go down
Judy Sarnatrina-Skies
Elit Pokemon Force tag
Judy Sarnatrina-Skies


Hozzászólások száma : 1180
Registration date : 2009. Apr. 15.
Kor : 34
Tartózkodási hely : Olaszország

Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2009 8:47 am

A teremedzőktól, HA nyersz ellenük. Sajnos csak náluk lehet. ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2009 8:54 pm

Ha egy adott ligán belül egyik városba sem tartózkodok, nem harcolok, és nem szerzek Pokémont, akkor hogyan haladhatok? (vagy ha új várost hoztam létre, ahol cselekmény is zajlik, csinálhatok hozzá új topicot?)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Május 12, 2009 2:15 pm

Gondoltam szólok, de most jó darabig inaktív leszek sajnos. Magán életi gondok, tehát ennyi. Smile . Bocs azoktól akit érint, főleg Eddy-től. Nyugottan lehet nélkülem folytatni mindent Twisted Evil

Következő visszatértemig, kellemes fórumozást mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 11:53 am

Helló.

Működik még az oldal?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 3:28 pm

Persze csak most így suli időben senki se olyan szorgalmas. De ha játszanál, csak nyugodtan. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 3:43 pm

Simán. De én szerintem ismerlek téged Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 4:22 pm

Szívesen fogadom a tippedet PM-ben. Tippelj nyugodtan. Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések és segítségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és segítségek   Kérdések és segítségek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések és segítségek
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon HUN FRPG Játék - Az oldal megszűnt! :: PokeKodex :: Csevegő-
Ugrás: